D.U.K

Ką daryti, jei prekės aprašyme nerandu informacijos, kuri mane domina?
Atsiųskite mums užklausą el. paštu: info@homestyle.lt arba skambinkite kontaktuose nurodytais telefonu numeriais.

Pageidavimų sąrašas, kas tai?
Tai sąrašas prekių, kurias norite, kad Jums nupirktų kitas žmogus gimtadienio, krikštynų, vestuvių ar kitomis progomis. Į šį sąrašą patenka visos prekės, prie kurių informacijos paspaudėte "Įdėti į pageidavimų sąrašą". Savo pageidavimų sąrašą galite padaryti matomą visiems www.homestyle.lt lankytojams ar nusiųsti el. paštu draugui. Jei kitas žmogus paspaus prekės iš Jūsų pageidavimo sąrašo pavadinimą ir ją nupirks, prekė automatiškai bus išimta iš Jūsų pageidavimų sąrašo.
Taip pat prekes iš "Pageidavimų sąrašo" galite įdėti į prekių krepšelį ir jas patys nusipirkti.

Kodėl verta pirkti internetu?
Nes yra prekių kurias galite įsigyti tik internetinėje parduotuvėje. Prekės lange Jūs matysite ar prekę galite įsigyti iš karto t.y. užmokėję už prekę internetiniu pavedimu Jums ją pristatys kurjeris arba galite atsiimti prekybos salonuose atsiskaitant internetu arba atsiskaitant vietoje tiek grynaisiais pinigais, tiek bankinėmis kortelėmis (daugiau informacijos – „Pristatymas“), arba rezervuoti prekę ir gauti ją per asmeniškai sutartą laikotarpį. Lojaliems klientams taikomos nuolaidos. Puslapyje "Mano užsakymai" galima matyti savo užsakymo ar užsakymų būsenas (rezervuotos, pirktos prekės ar jau apmokėta ir laukiama pristatymo),  peržiūrėti kokias prekes ir kada pirkote, kokiu adresu jos buvo pristatytos, kokiomis kainomis pirkote ir kokios buvo taikomos nuolaidos. 

Ar Jūsų prekių kainos yra su PVM?
Taip, visų prekių kainos mūsų internetinėje svetainėje nurodytos su PVM. Prekių krepšelyje matysite bendrą visų prekių sumą kurią sudaro: suma be PVM + 21% PVM=suma iš viso.

Kokiais būdais galima atsiskaityti už pasirinktas prekes?
1) grynaisiais pinigais atsiimant prekes salonuose;
2) Visomis bankinėmis kortelėmis atsiimant prekes salonuose;
3) mokėjimo pavedimu, kai prekės pristatomos Jums pageidaujamu adresu arba atsiimant prekybos salonuose.

PVM sąskaitų-faktūrų išrašymas
Jūsų pageidavimu išrašome PVM sąskaitas-faktūras. Šiuo atveju pristatymo adreso puslapyje pažymėkite varnele, kad Jūs pageidaujate PVM sąskaitos-faktūros ir atitinkamuose laukuose įrašykite sąskaitos atspausdinimui reikalingus Jūsų įmonės ar organizacijos rekvizitus.

Kodėl verta registruotis ar užsiprenumeruoti naujienlaiškius?
Nes tik prenumeratoriai ir registruoti klientai visų pirma gaus pačius geriausius pasiūlymus:

  • Informaciją apie naujas kolekcijas
  • Nuolaidas
  • Specialius pasiūlymus, išpardavimus


Duomenų apsauga
Jūsų pateikti duomenys (elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė, adresas ir t.t.) yra naudojami tik tam, kad galėtume tinkamai parduoti prekes. Be Jūsų leidimo šie duomenys jokiais būdais nebus perduodami ar parduodami trečioms šalims, nesusijusioms su mūsų tiesioginių prekių tiekimu.