Užsakymo įvykdymas

Asortimento peržiūrai ir užsakymui registracija nebūtina, todėl visa informacija apie prekes, jų kainas yra prieinama kiekvienam. Užsakymų bei registracijos formose lankytojų prašome pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir pan.). Ši informacija reikalinga tam, kad galėtume tiksliai įvykdyti Jūsų užsakymus, prekes paruoštumėme ir pristatytumėme laiku, o prireikus galėtume operatyviai su Jumis susisiekti.

Registracija naudinga tuo, kad užsiregistravę vartotojai gali įkelti prekes į atmintinę/prekių krepšelį (čia įkeltos prekės lieka atmintyje Jums išsiregistravus ir kitą kartą prisiregistravus nebereikia jų iš naujo ieškoti), naudotis kaupiamosiomis nuolaidomis. Užsiregistruoti galite prieš pasirinkdami prekę arba pasirinktą prekę jau įsidėję į krepšelį.


Galimi 2 registracijų būdai:

 • Registracija fiziniams asmenims;
 • Registracija juridiniams asmenims.


Prekių paieška

Naudodamiesi prekių kategorijų išplėstine arba paieškos sistema išsirinkite dominančią prekę. Paspaudę „Į krepšelį” mygtuką, įsidėsite prekę į krepšelį. Paspaudę „Peržiūrėti“ puslapio viršuje, matysite informaciją apie Jūsų krepšelio turinį. Paspaudę mygtuką "X" bet kuriuo metu pasirinktus produktus galėsite panaikinti iš prekių krepšelio. Norėdami patvirtinti užsakymą spauskite “Užsakyti”. Jei turite nuolaidą, suveskite jos kodą į jam skirtą lauką ir spauskite mygtuką "Pritaikyti". Jei nusprendžiate užsakyti prekes, esančias prekių krepšelyje, spauskite mygtuką "Kitas žingsnis". Bet kuriuo metu galite nutraukti užsakymo procesą (paspaudę "X"). Patvirtinus užsakymą apie tolimesnę vykdymo eigą informuosime el. paštu.


Atsiskaitymo būdai:

 • Fiziniams asmenims – pavedimu per elektroninę bankininkystę arba atsiskaitant grynais ar mokėjimo kortele atsiimant prekes parduotuvėje;
 • Juridiniams asmenims – pavedimu per elektroninę bankininkystę arba atsiskaitant grynais ar mokėjimo kortele atsiimant prekes parduotuvėje.
 • Pirkimas išsimokėtinai internetu su „General Financing“ 
  1. Išsirinkite prekę.
  2. Pasirinkite apmokėjimo būdą „Išsimokėtinai“ su „General Financing“ ir Jūsų prekių krepšelis bus automatiškai perkeltas į „General Financing“ pirkimo išsimokėtinai internetu sistemą.
  3. Patvirtinkite savo tapatybę ir sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis. 
  4. Įveskite duomenis reikalingus mokumo įvertinimui ir netrukus gausite atsakymą.
  5. Jeigu Jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai, pasirinkite tinkamiausias finansavimo sąlygas, patvirtinkite savo tapatybę ir pasirašykite sutartį.
  6. Sėkmingai užbaigus pirkimo išsimokėtinai procesą internetu, elektroninė parduotuvė iš karto pradės vykdyti Jūsų užsakymą.
               PASLAUGOS PRIVALUMAI: perkant išsimokėtinai internetu su „General Financing“ nereikės kopijuoti ar skanuoti dokumentų ir siųsti jų elektroniniu paštu/faksu. Jūsų mokumo įvertinimas ir atsakymas dėl sutarties sudarymo bus pateikti iš karto. 

Atsiėmimo, pristatymo sąlygos ir terminai:

Asmenims, kurie užsisako prekes internetu, taip pat ir atsiskaito išankstiniu pavedimu prekes galės gauti 2-4-jų parų laikotarpyje nuo pinigų gavimo i mūsų sąskaitą, jei užsakomos prekės yra sandėlyje Atsiskaitant grynais pinigais arba mokėjimo kortele  parduotuvėje prekes suruošime ir galėsite jas atsiimti parduotuvėje. Tuomet, kai prekės yra rezervuojamos, prekes galėsite gauti per asmeniškai sutartą laiką.
Prekes pagal pageidavimą pristatome mes arba mūsų įgaliotas atstovas. Prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio ir bendros krepšelio sumos.

Atšaukimo, grąžinimo teisė

Visoms parduodamoms prekėms taikoma gamintojo garantija. Jeigu gaunate nekokybišką prekę, informuokite mus. Jei yra neaiškumų dėl atsiėmimo, pristatymo sąlygų ir terminų, visuomet galite mums susisiekti su mumis tel. nr.:  8 5 231 25 80, 8 698 18 407 arba el. paštu info@homestyle.lt