Villeroy & Boch

Novatoriška įmonė, su senovinėmis, ilgametėmis tradicijomis. Tai - vienas iš stipriausų prekinių ženklų Vokietijoje, Europoje ir visame pasaulyje. Įmonės gyvavimas ir patirtis siekia daugiau nei 260 metų. Keramikos gamybos įmonė, įkurta 1748 metais tapo tarptautinio gyvenimo būdo prekiniu ženklu. "Villeroy & Boch" atstovaujama 125 pasaulio šalių ir turi 15 gamyklų visoje Europoje, Meksikoje ir Tailande.

Stalo reikmenys sudaro visą produktų asortimentą, puikiai atitinkantį aukščiausios lygio patiekalams patiekti. Turtingas produktų asortimentas. Aukščiausios klasės krištolo ir porceliano indai bei namų aksesuarai. Sidabriniai, pasidabruoti, nerudijančio gludinto plieno stalo įrankiai, bei namų dekoro detalės ir dovanos su suvenyrais.

Šis prekinis ženklas yra kokybės garantas. Tai aukščiausios klasės produktai, pagaminti naudojant aplinką tausojančius, naujausius aukštųjų technologijų metodus. Aukščiausia kokybė išreiškiama išskirtinėmis, naujomis porceliano kategorijomis - "Premium Porcelain" (anksčiau buvo “Fine China”), “Premium Bone Porcelain” (aukščiausios kokybės kaulo porcelianas, ankčiau buvo “Bone China”).

PORCELIANAS    /    TAURĖS IR KT.    /    STALO ĮRANKIAI