• Tik iki Spalio 1d. GF Lizingas be JOKIO PABRANGIMO!
Visiems, perkantiems išsimokėtinai internetu www.homestyle.lt su „GF Lizingu“ 10 mėnesių laikotarpiui - LIZINGAS BE JOKIO PABRANGIMO!

  •  0 % metinė palūkanų norma
  •  0 % sandorio sudarymo mokestis,
  •  0 % mėnesinis tvarkymo mokestis,

Sandoris sudaromas iki 10 mėn. laikotarpiui*.

*Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina 400 Eur ir sutartis sudaroma 10 mėnesių, metinė palūkanų norma 0%, pradinis įnašas 0 Eur, sandorio sudarymo mokestis 0 Eur, tvarkymo mokestis 0 Eur/įmokai, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma 0%, mėnesio įmoka – 40 Eur, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma 400 Eur.
Skolinantis kitokią nei 400 Eur sumą ar pasirinkus kitokį nei 10 mėn. sutarties terminą - nurodyti dydžiai gali skirtis. 

Pasiūlymas galioja sudarant sutartį iki 10 mėn. laikotarpiui. Pateikti skaičiavimai yra preliminarūs ir nelaikomi UAB „General Financing“ įsipareigojimu.

Pasiūlymas galioja nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. tik perkantiems internetinėje parduotuvėje www.homestyle.lt
Galioja visoms prekėms kurių kaina nuo 100 iki 15.000 Eur.

GF LIZINGAS

 

Pirkdami išsimokėtinai su „GF Lizingu“ galėsite įsigyti bet kokią norimą prekę ar paslaugą, kainuojančią nuo 100 Eur iki 15.000 Eur. O pirmąją įmoką galėsite atidėti net iki 3 mėn.

Sužinokite daugiau apie https://www.gf.lt/pirkimas-issimoketinai/pirkimas-issimoketinai paslaugą. O  http://tinklarastis.gf.lt/ rasite daug naudingos informacijos apie pirkimą išsimokėtinai ir ne tik.

***

Pas mus galite pirkti išsimokėtinai iki 15.000 eurų su „GF Lizingu“! Paslaugą teikiame kartu su partnere UAB „General Financing“.
Pirkimo išsimokėtinai įforminimo procedūros yra lengvos ir paprastos, nes kiekvieno kliento mokumas įvertinamas automatiškai per kelias minutes, naudojant pažangią informacinę sistemą, leidžiančią gauti ir įvertinti duomenis apie asmenį iš įvairių duomenų bazių bei registrų.

Pirkimo išsimokėtinai paslauga gali pasinaudoti asmenys:

- gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį;

- gaunantys „Sodros“ mokamas nuolatines išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.);

- ministerijų pensininkai (gaunantys ministerijų mokamas pensijas).

Norint pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai paslauga, reikia turėti vieną iš asmens tapatybę įrodančių dokumentų:

-  Lietuvos Respublikos piliečio pasą;

- Asmens tapatybės kortelę.